Fotografija mano gyvenime atsirado 2010 metais. Šis unikalus akimirkų perteikimo menas skatina nuolat tobulėti: ieškoti, atrasti ir išmokti kažką naujo. Iš pradžių mano fotografijose dominavo gamtos motyvai, gėlės, tačiau bėgant laikui jose atsirado ir žmogus.

Mano misija - pastebėti ir užfiksuoti ryškiausias akimirkas, svarbiausius momentus bei sukurti unikalią istoriją, kurią būtų miela prisiminti prabėgus net ir daugybei metų.
Manau, kad kiekvienas gyvenimo įvykis yra savita ir prasminga istorija, kupina jaudinančio grožio, gilių jausmų ir naujų potyrių!

Kviečiu susipažinti ir kurti gražiausias gyvenimo istorijas kartu!

Indre
Daugiau nei 100 laimingų klientų!

Jūsų gražūs žodžiai:

Goda ir Laurynas
Vienareikšmiškai geriausia fotografė!! Planuojant šventę pirmiausia ką jau žinojome, kad ją įamžinsi būtent tu!!
Tokio šiltumo, charizmatiškumo žmogus esi..
Prie tavęs pamiršom visus kompleksus, nedrąsumus, nes su tavimi taip paprasta ir gera!
Esi savo srities profesionalė, nors foto dar neturim jau žinome, kad jos bus pasakiškos Rinkomės ir rinksimės tik tave.
Ačiū tau už pagalba, rūpestį, padrąsinimus ir pagyrimus, kas skatino mus stengtis.
​Rekomendacijos 100%! Ačiū, ačiū ir dar kartelį ačiū Tau!
Agnė ir Vaidas
Indre, tu esi ne iš šio pasaulio, pasakysiu trumpai tu esi kiekvienų jaunujų svajonių fotografė!
Turimos nuotraukos mus pritrenkė nes nesitikėjau kad bus tooooookio grožio!
Linkime ir toliau džiuginti poras savo nuostabiais darbais!
Duočiau 100 žvaigždučių, dėja negalima! ​
Asta ir Mikas
Jau kuris laikas stebiu Indrės darbus. Matyt, pradėjau 2 metai atgal. Ir su lyg kiekvienos fotosesijos įkeltomis nuotraukomis atrodė, kad Indrė tobulėja ne dienomis, o valandomis ! Net neabejojau, kad per mano vestuves Ji bus mūsų Pasakos liudininkė ir visa tai įamžins. Būsimą žmoną nebuvo sunku įkalbėti, tiesiog parodžiau darytas nuotraukas... Reakcija? Tokia pati kaip mano - <3!!!
Indre, ačiū Tau labai, ne - AČIŪ TAU LABAI! Tobula, aštru, aistringa, Dieviška, jauku, miela, malonu - visa tai ir dar daugiau perteikiama nuotraukose. Auk, tobulėk ir sėkmės darbuose! 
Greta ir Rytis
Pagaliau iki galo atsidžiaugėme nuotraukomis, todėl tik dabar galiu parašyti atsiliepimą!
Visų pirma, tai fotografę rinkomės pagal rekomendacijas (o jos visos buvo tik teigiamos) ir darbus (ypač patiko spalvos ir natūralumas).
Visų antra, sekiau jos profilį kone metus, todėl ir kitiems rekomenduoju renkantis fotografą atidžiai peržiūrėti jo portfolio, jus turi sužavėti jo stilistika, maniera. Tad atėjus laikui rinktis fotografą svarbiausiai šventei Indrė buvo Nr. 1 
Visų trečia, sužavėjo paprastas bendravimas, begalė duodamų patarimų dėl pačios šventės ir žinoma pozavimo, nes nebuvome profesionalūs modeliai, o nuotraukose buvome pagauti geriausiu kampu!
O kas svarbiausia nuotraukas gavome laiku ir likome SUŽAVĖTI, kiek daug emocijų, juoko, svarbių akimirkų buvo užfiksuota, ji įamžino viską, ką per patirtą stresą buvome net patys pamiršę.
Dar kartą sakome AČIŪ !
Gabrielė ir Arūnas
Nuostabi profesionalė. Nuo pat pirmo susitikimo mes buvome sužavėti nuoširdžiu ir atviru bendravimu. Taip pat ir šventės dieną, mums ne tik kad nekėlė papildomo streso, bet dar ir sumažino įtampą savo gera nuotaika optimizmu ir nuolatine šypsena. 
Rezultatai džiugina jau dabar,o kaip gerai bus gavus viską, net nedrąsu pagalvoti :)
Iš tiesų esame labai dėkingi ir tikrai galime drąsiai rekomenduoti ir kitiems! 
Ačiū ir iki kitų kartų!
Agnė ir Ugnius
Šiandien peržiūrime Tavo paruoštas nuotraukas, fotofilmą, ir iš tikro negaliu nepadėkoti visų pirma už šiltą bendravimą, pozityvumą, gerą nuotaiką, tokį prisitaikymą prie bet kokio žmogaus! Taip pat norėtume padėkoti už profesionalumą, puikias nuotraukas (negalvojau, kad gali taip būti, kad kiekviena nuotrauka taip gali patikti), na ir žinoma už paslaugų įforminimą, pateikimą, kuris apgalvotas iki menkiausių smulkmenėlių ir atrodo nuostabiai! 
Pats geriausias dalykas, kuomet žmogus myli savo darbą, tuo gyvena, ir iš Tavo darbų puikiai matyti, kad tai yra Tavo pašaukimas. Labai smagu, kad Tu jį atradai ir džiugini tiek žmonių. Ačiū Tau už nuostabių nuostabiausiai paruoštas mūsų vestuvines nuotraukas, jos fantastiškos! Teks spausdinti visas, nes neišrinksiu gražiausių :D Ačiū Ačiū Ačiūūūūū !
Aistė ir Edvinas
Nuostabus žmogus, nuostabi asmenybė. Savo darbą myli ir įdeda visą savo širdį. Ačiū, kad įamžinai mūsų šeimos pradžią, tavo dėka turėsime tai ne tik savo prisiminimuose.. Tikimės dar ne kartą taip gerai praleisti laiką su tavimi.
Linkiu ir toliau skleisti geras emocijas ir grožį, tavo sustabdytos akimirkos tiesiog užburia!
Raminta ir Haroldas
Negaliu atsidžiaugti mūsų įsimintiniausios dienos - vestuvių - fotografe!
Pirmą kartą susitikus ji mane sužavėjo savo nuotaika, energija bei požiūriu į fotografiją (iš karto pagalvojau kaip gerai, kad ją radau).O kaip gera buvo pamatyti jos priešvestuvinės fotosesijos nuotraukas - romantiška, šilta, gražu. Atrodė, kad jau žinom ko tikėtis iš fotografės - profesionalaus ir kokybiško darbo.Tačiau vestuvių dieną ji atsiskleidė visomis gražiausiomis spalvomis. Galiu drąsiai teigti, kad ji ne tik fotografė, ji vestuvių nuotaikos kūrėja! Dar ir dabar negaliu atsižiūrėti mūsų vestuvių nuotraukomis - šiltos, meniškos, jautrios, gražios, linksmos ir visokios kokios ;)Indrė atlieka darbą nuo pradžių iki galo, o jį galiu vertinti tik puikiai!Ačiū Tau už tai, kad buvai mūsų šventės dalimi ir tikrai tapai mūsų šeimos fotografe! Pas Tave atvažiuočiau pasidaryti fotosesiją net į kitą pasaulio kraštą ;)
Tai vat - rekomendavau, rekomenduoju ir rekomenduosiu visiems!
Indrė ir Benas
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome Indrę! Nuotraukos nuostabios, pati netikėjau, kad bus tokios gražios ! Smagiausia buvo, kad tai nebuvo vien fotosesija, o ir malonus, draugiškas bendravimas. Sėkmes Indre! Tikiuosi susitiksim dar ne vieną kartą!
Ingrida ir Bilal
Labai džiaugiuosi, kad savo vestuvių fotografe pasirinkome būtent Indrę. Ji yra ne tik nuostabi fotografė, tikra savo srities profesionalė, bet ir be galo šiltas ir malonus žmogus. Indrė visada šypsosi ir nuteikia gerai emocijai. Indrė turėjo pasiruošusi daug gerų įdėjų nuotraukoms, tad mums nereikėjo apie nieką galvoti - kas ir kaip.
Gautos nuotraukos yra nuostabios ir labai kokybiškos, spalvų žaismas keri! Indrė išpildė mūsų visus lūkesčius su kaupu, nes nuotraukose užfiksuotos gražiausios ir jausmingiausios mūsų vestuvių akimirkos. Nuoširdžiai dar sykį dėkojame už fantastiškas nuotraukas ir visiems rekomenduojame rinktis Indrę, kad būtent ji įamžintų Jūsų gražiausias švenčių akimirkas.
Mes esame labai dėkingi Tau, Indre!!! Tikimės, kad įamžinsi ir kitas mūsų šeimyninio gyvenino akimirkas. 
Gerda ir Deividas
Indrute! ilgai ieškojau žodžių apibūdinti kokia tu nuostabi, bet tai neapibūdinama, tai reikia pajusti. Be galo džiaugiamės tave atradę! Ne tik, profesionali fotografė, bet ir padėjėja,patarėja,paguodėja. Ačiū už puikų laiką ir tikrai susitiksime dar ne kartą!
​Su meile Gerda ir Deividas
Jaunė ir Modestas
Indre tu esi NUOSTABI !!! Tai ką tu darai yra aukščiausia klasė, mūsų švente įamžinai taip kaip nesitikėjom, nuotraukos fantastiškos, pasaka negaliu atsidžiaugti !!!  Ačiū !!! 
Renata ir Arnas
Nuo mūsų vestuvių jau praėjo šiek tiek laiko, tačiau žiūrint nuotraukas mus aplanko gražiausi jausmai, jaudinančios akimirkos, tos dienos emocijos...Visa tai dėka Indrės profesionalumo, mokėjimo įžvelgti kiekvieną detalę, perteikti gražiausius jausmus fotografijoje. Ačiū už malonų bendravimą ir puikią nuotaiką tą svarbiausią mums dieną ! 
Erika ir Donatas
Pats nuostabiausias žmogus, tas kuris sugeba nuoširdžiai ir blizgančiomis akimis dirbti savo darbą, kuriam kiekviena nuotrauka tarsi stebuklas, kuris paprastuose dalykuose sugeba pamatyti emociją ir ją įamžinti... Indrė Dambrauskė yra būtent toks žmogus!!! Ačiū Tau, Indre, už svajonių išpildymą ir nuostabius mūsų dienos prisiminimus!
Justina ir Ernestas
Visos nuotakos svajoja vestuvių dieną bent trumpam pabūti princesėmis. Negalėjau įsivaizduoti, kad tai patirti man padės ne vienas žmogus. Tu buvai ta viena iš tų nuostabiųjų krikštamočių kurios padeda pasijausti princesėmis kiekvienai. Esame labai laimingi, kad pasirinkome būtent tave. Nuotraukos ir bendravimas nuostabus!! Dabar žinome, kad tapsi mūsų šeimos fotografe :) Dar kartą esame labai dėkingi tau!
Beatričė ir Modestas
Viskas labai nuostabu, pradedant tuo, kaip gražiai supakuota, atiduota mums ir baigiant pačiomis nuotraukomis ir fotofilmu. Labai džiaugiuosi, jog atsilaisvino tas šeštadienis ir gavome galimybę tave turėti. Ačiū, kad išpildei mano viziją, kokių nuotraukų norėjau iš vestuvių dienos, ir už nuostabią fotosesiją papildomai . Dėkojam už tavo sugaištą laiką, kantrybę, kad viską atlikai kruopščiai ir kokybiškai ir tikimės dar susitiksim per kokią nors kitą džiaugsmingą šventę! 

Neilita ir Ignas
Pati šauniausia !
Nuo pirmo susitikimo iki atsisveikinimo Indrės veide matėme tik šypseną, pozityvumą, palaikymą!
Daugelis pasakojo, kad vestuvinės fotosesijos labai vargina... Tik ne su Indre. Viskas vyko taip lengvai, kad ir kaip jaudinomes is pradžių, labai greitai tai buvo pamiršta.
Gavome labai daug palaikymo, patarimų ir fotosesija praejo lyg smagus laikas su draugais !
Nuotraukos ! Kad ir nematėme jų visų, bet tas kurias gavome jau įsimylėjome ir negalime atsidžiaugti !
Indre tobulai atlieka darbą visapusiškai !
Manau tikrai dar bus progų kai mums reikės fotosesijos - kitur net neieškosim, prašysim mus fotografuoti tik tavęs ! ​
Lina ir Vytenis
Nuostabi fotografė! Labai malonus ir draugiškas bei šiltas žmogus.
Nuotraukos labai gražios. Labai džiaugiuosi kad Mūsų vestuves įamžino Indrė!
Kristina ir Ignas
Indrė ir jos darbai nuostabūs! Mylinti savo darbą ir tai matosi rezultatuose ;)
Rekomenduoju!
Vilma ir Tomas
Neįmanoma apibūdinti žodžiais žmogaus ir jos darbu. Tu tiesiog stebuklas iš nieko kuriantis pasaka!
​Ačiū už nuostabų laiką, ačiū, kad prisidėjai prie mūsų šventės kūrimo, ačiū už nuoširdžią šypseną, už draugiškumą, už viską viską ir dar daugiau !
Aistė ir Žilvinas
Likom maloniai nustebinti savo vestuvių akimirkomis, įamžintomis Indrės ir atkeliavusiomis pas mus visai neseniai dailiame voke. Indrę suradome netyčia.. Susižavėję jos darbais, patikėjome jai mūsų šventės - vestuvių fotosesiją... Tikrai nesame puikūs modeliai, o vestuvių dienos jaudulys turbūt dar pridėjo nerangumo, tad daug nesitikėjome. Manėme "na ne, jau mes tai "neišeisime" taip gražiai kaip tose fotografijose" :) ... Ir kągi - išėjome :) o nuostabiausia, kad ji ne tik profesionali fotografė, kuriai turbūt prastų modelių nebūna, bet ir labai šiltas žmogus. Ačiū dar kartą! ♥
Agnė ir Gytis
Indrę Dambrauskę pasirinkome savo vestuvių fotosesijai... Indrė šią ypatingą dieną nuostabiai įkūnijo fotografijose, kuriomis galėsime džiaugtis ir grožėtis visą likusį gyvenimą! Labai šilta, maloni ir kūrybinga fotografė.. Fotosesija kartu su ja tapo tiesiog smagus laiko praleidimas, puikiai sugebėjo ištraukti iš mūsų šypsenas bei atpalaiduoti! Likome labai patenkinti nuotraukomis! JOS NUOSTABIOS!!! Tariame didelį ir nuoširdų AČIŪ! Jūs verta geriausių žodžių!
Vaida ir Gediminas
Puiki fotografė, turinti savo išskirtinį skonį. Be to randanti išeitį iš bet kokios padėties fotosesijos metu, aktyvi ir užvedanti. Labai patiko vestuvių fotosesija, o rezultatas pranoko visus lūkesčius! Likome sužavėti fotografės darbu! Tik geriausios rekomendacijos!
Amalija
Mano skonio suvokimu - Indrės darbai vieni gražiausių !!! Nuo asmeninių fotosesijų iki švenčių įamžinimo! 🌿🌿🌿 
​! R E K O M E N D U O J U !
Rasa ir Regimantas
Puikus žmogus, nuostabi fotografė! Rekomendacijos šimtaprocentinės! Už puikią nuotaiką, gerą humoro jausmą, profesionalias bei gražiai pateiktas nuotraukas ir viską viską, kas, net ir nemėgstantiems fotografuotis, sukelia norą fotosesijoms prašytis vėl vėl ir vėl !
Oresto šeima
Esu sužavėta .. visais darbais grožėdavausi... o šį kartą ,grožiuosi mūsų, tokios svarbios šventės fotografijomis....nerealus jausmas, ir pats didžiausias nuoširdus -Ačiū - Indrei! Tu nuostabi, o Tavo dėka įamžinta šventė, tokia pat nuostabi!
Sofijos šeima
Indrė puiki fotografė,negalime atsidžiaugti gautomis nuotraukomis! Puikus aplinkos ir žmogaus pajautimas,malonus bendravimas ir gražiai supakuotos įamžintos akimirkos🎞📷🎥🎬Ačiū!
Jonuko šeima
Fotografija yra tylos menas, bet aš bandau jį įgarsinti. (Fotomenininkas Remigijus Treigys)
Indre, žiūrėjom Tavo įamžintas nuotraukas ir girdėjom vaikų juoką, paukščių čiulbesį, lapų šnaresį, užuodėm žolės kvapą. Tau taip puikiai viskas pavyko! Esam be galo dėkingi už įamžintas akimirkas, už šiltą bendravimą, už tai, kad esi tokia, kokia esi. Ačiū už dvigubą dovaną, kurios tikrai nereikėjo. Aš visiems rekomenduoju nedvejoti ir suskubti savo šventei išsirinkti Indrutę! Ji išpildys jūsų lūkesčius su kaupu! Ačiū Tau, mieloji! Sėkmės visur ir visada! Tu nepakartojama!!!
Neilita ir Ignas
Pati šauniausia !
Nuo pirmo susitikimo iki atsisveikinimo Indrės veide matėme tik šypseną, pozityvumą, palaikymą!Daugelis pasakojo, kad vestuvines fotosesijos labai vargina... Tik ne su Indre. Viskas vyko taip lengvai, kad ir kaip jaudinomes is pradžiu, labai greitai tai buvo pamiršta.Gavome labai daug palaikymo, patarimų ir fotosesija praejo lyg smagus laikas su draugais !Nuotraukos ! Kad ir nematėme jų visų, bet tas kurias gavome jau isimylejome ir negalime atsidžiaugti ! Indre tobulai atlieka darbą visapusiškai !Manau tikrai dar bus progų kai mums reikės fotosesijos - kitur net neieškosim, prašysim mus fotografuoti tik taves ! 

Ieva ir Žygimantas
Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos visiems, kas nori ne tik gražių nuotraukų, bet ir puikių emocijų.kai ieškojome fotografo savo vestuvių šventei, kitų variantų neturėjom ir nesvarstėme. Indrės nuotraukas mačiau nuo seniau, nuo pat tada buvau įsitikinusi, kad samdysime būtent Indrę. tada tieisog tikėjomes, kad Indrė bus laisva !Nuo pirmo susitikimo su Indre, pajautėm, koks šiltas, nuoširdus žmogus ir savo srities profesinalė yra Indrė. abu su vyru nesam modeliai, tooooli gražu :D bet su Indre viskas buvo taip lengva, taip ramu ir taip profesionalu. mums būtent to ir reikėjo.
Gavę pirmąsias nuotraukas, buvome beprotiškai sužavėti. kai žiūrim į tokio gražumo nuotraukas, net sunku patikėti, kad jose mes.
Įsivaizdavom, kad fotosesija abiems bus gan sudėtingas "darbas", bet su Indre viskas gavosi labai natūraliai ir smagiai. Negalim pakankamai žodžiais išreikšti, kaip smarkiai rekomenduojam Indrę visiems, ir patys, kai tik bus galimybė ir poreikis, kreipsimės būtent į Indrę.
LABAI LABAI AČIŪ Indre, kad buvai mūsų šventės dalis!

Eglė ir Justas
Labai rekomenduoju!  Ypač jei norite jaustis komfortabiliai ir jaukiai fotosesijos metu. Tikrai manau net gerai jausis net tas žmogus, kuris nelabai mėgsta objektyvo. Indrė sukuria malonia ir šilta atmosfera, savo šiltu bendravimu, nuoširdžiais patarimais ir nedingstančia šypsena. Matosi, kad turi nemažai patirties, nes visos fotosesijos metu patarė kaip geriau pozuoti, kad atrodytu nuotraukos estetiškesnės,
gražesnės ir naturalesnės.
Ačiū dar kartą!

Asta ir Julius
Indrė yra pati geriausia!
Nors nuotrauku dar neturime, bet iš to ka jau gavome, visos nuotraukos yra tooobulos!
Noriu padėkot Indrei ne tik už nuotraukas, bet ir nuotaika ir palaikyma vestuviu diena!!!
Mano vyras labai nemėgsta fotografuotis, bet net ir jam laikas prabėgo akimirksniu! 😊 
Ačiū Indrei už viska!!! ❤️

Raimonda ir Arnas
Best of the best!!!!!! Abu su vyru esame laimingi pasirinkę būtent Indrę fotografuoti mūsų vestuvėse!
Profesionalumas, kantrybė, gera nuotaika lydi šią fotografę kiekviename žingsnyje.
Esu girdėjusi, kad vyrus "užknisa" fotografuotis, tai noriu pasakyti, kad TIK NE SU INDRE! 
Indrė gali didžiuotis pastabumu, meistriškumu ir tiesiog negali nesižavėti, kaip žmogus yra atsidavęs savo darbui :)


💛
Back to Top